Otázky a odpovědi

Uděláte mi i klempířské práce - oplechování komínu, arkýř, apod.?

Samozřejmě. Provedeme montáž žlabů, svodů a ostatního plechování, které je součástí střechy (komíny, atiky, arkýře, úžlabí, požární zdi atd.). Záleží jen na vašem přání. 

Mám starý dům a potřebuji tzv.nějak zalepit střechu. Nemám našetřeno na novou. Podíváte se mi na to, co s tím?

Zajisté, nejsme všichni připraveni na výdaje, které nám život přinese. Přijedeme, podíváme a propočítáme, co s tím uděláme v nejlevnější a nejtrvanlivější verzi. Nabídka a rozpočet je samozřejmě zdarma.

Můžete mi nějak dokladovat vaši odbornost?

Ano, jistě:

  1. Můžete kontaktovat jakoukoliv z firem, jejichž střešní krytinu nabízím. Absolvoval jsem jejich školení a jsem držitelem certifikátů o způsobilosti pro montáž daného střešního systému.
  2. Některé certifikáty vystavuji zde na stránkách. Stěhováním z Moravy jsem o některé přišel, ale již jsem firmy kontaktoval a čekám na jejich znovuvydání.

Dobrý den, potřebuji novou střechu, ale takovou, která mě už přežije. Takovou, kde je jednoduchá možnost později doplnit střešní okna, kdyby se naši mladí do toho pustili. Takovou, která přežije velký vítr, náraz ulomených větví (jsme v blízkosti lesa) a velké kroupy. Můžete mi poradit?

Tak to bych Vám nabídl střešní krytinu Capacco. Jednoduše řečeno - je to guma plná drátků. Je vysoce odolná, řekl bych i nezničitelná, přizpůsobivá každému klenutí, kroupy ji určitě neprorazí, tím pádem odolá i větvím. Vyrábí se v tmavě šedém (černém) odstínu. A to nejdůležitější - je levnější než stávající krytiny na našem trhu. Mrkněte do galerie, střecha vypadá velmi hezky.


Záznamy: 1 - 4 ze 4